KONST / Litografier / Litografier 12872312
nr 1287 2312
Lars Norrman
(1915-1979), Sverige
Litografier, 2 st. . Signerad, numrerad 323/360. Motivet: 26x68 cm
Lars Norrman, född 1915 i Helsingborg, död 1979, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 11 november 2019
kl 19:26:45
300 kr
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
Lars Norrman
Läs mer om Lars Norrman